کد خبر: 65

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۷

گزینه سرمربیگری فولاد را بهتر بشناسیم؟

گزینه سرمربیگری فولاد را بهتر بشناسیم؟ پائولو سرجیو سرمربی ۴۹ ساله پرتغالی گزینه اصلی سرمربیگری در تیم فولادخوزستان است. به گزارش “ورزش سه”، او که به عنوان بازیکن در تیم هایی چون ویکتوریاستابول،سانتاکلارا و استوریل و اولارینسه سابقه بازی دارد، سرمربیگری خود را به طور جدی از سال ۲۰۰۹ -۲۰۰۸ در لیگ برتر پرتغال در […]

گزینه سرمربیگری فولاد را بهتر بشناسیم؟

پائولو سرجیو سرمربی ۴۹ ساله پرتغالی گزینه اصلی سرمربیگری در تیم فولادخوزستان است.

به گزارش “ورزش سه”، او که به عنوان بازیکن در تیم هایی چون ویکتوریاستابول،سانتاکلارا و استوریل و اولارینسه سابقه بازی دارد، سرمربیگری خود را به طور جدی از سال ۲۰۰۹ -۲۰۰۸ در لیگ برتر پرتغال در باشگاه پاکوش آغاز کرد.
در سال ۲۰۱۰ -۲۰۰۹ او در ابتدای فصل سرمربی پاکوش بود اما از آنجایی که از ۷ بازی تنها یک پیروزی به دست آورد از این تیم اخراج شد و نیم فصل دوم همان فصل را به گیومارش در لیگ برتر پرتغال پیوست. عملکرد  مناسب او در گیومارش باعث شد که باشگاه اسپورتینگ لیسبون با او قرارداد دو ساله امضا کند اما چون انتظارات مدیران اسپورتینگ بالاتر بود و باتوجه به اینکه تیم او با اختلاف ۲۶ امتیازی از پرو قهرمانی را از دست داد قرارداد او برای سال دوم به صورت توافق دوطرفه فسخ شد.
شاید بهترین نقطه کارنامه او حضور در اسپورتینگ لیسبون در فصل ۲۰۱۱-۲۰۱۰ است که در این فصل او توانست ۴۵درصد بازی هایش را در اسپورتینگ  لیسبون با پیروزی پشت سر بگذارد اما چون انتظارات مدیران اسپورتینگ بالاتر بود قرارداد او در این تیم تمدید نشد.
اولین قهرمانی پائولو سرجیو به فصل ۲۰۱۲ -۲۰۱۱ در لیگ اسکاتلند برمی گردد که او توانست با تیم هارتس قهرمان جام حذفی شود.
او فصل بعد به رومانی رفت و باتوجه به نتایج ضعیفی که در ۱۳ بازی اولیه فصل به دست آورد اخراج شد.
در فصل ۲۰۱۴ – ۲۰۱۳ او کلا ۴ بازی آخر تیم آپوئل قبرس را سرمربیگری کرد و در جام حذفی این تیم را به قهرمانی رساند.
در فصل ۲۰۱۵ – ۲۰۱۴ او سرمربی آکامیکای پرتغال بود و از ۲۰ بازی تنها یک پیروزی کسب کرد و اخراج شد.
او سپس به الاتفاق عربستان در لیگ ۲ عربستان پیوست. آخرین فصل حضور پائولو سرجیو به حضور او در فوجیره  در لیگ امارات برمی گردد. او در فصل ۲۰۱۷ -۲۰۱۶ به عنوان سرمربیگری این تیم در لیگ امارات انتخاب شد. در ۱۱ بازی سرمربیگری اش در این تیم ۶  شکست و  ۵ مساوی به دست ‌آورد و از این تیم اخراج شد. جالب است بدانید آخرین بازی او در مقام سرمربیگری فوجیره مقابل الوصل امارات بود که شکست با فاجعه بار ۸ -صفر بود که پس از آن سریعا در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۱۶ از این تیم اخراج شد.

دیدگاه بسته شده است.

آرشیو نوشته هاتبلیغات