کد خبر: 673

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۲

مرحله نهایی مسابقات فوتبال ساحلی دسته سه کشور در یزد آغاز شد

مرحله نهایی مسابقات فوتبال ساحلی لیگ دسته سه قهرمانی باشگاه های کشور با حضور چهار تیم در زمین محمودآباد شهرستان یزد آغاز شد . در این مسابقات تیم های دهیاری ملاباشی یزد(میزبان) ، پارس بندرگناوه بوشهر، مقاومت شهید نوروزی چلیچه چهارمحال و بختیاری و شهروند فرح آباد مازندران به مدت سه روز به صورت دوره […]

مرحله نهایی مسابقات فوتبال ساحلی لیگ دسته سه قهرمانی باشگاه های کشور با حضور چهار تیم در زمین محمودآباد شهرستان یزد آغاز شد .

در این مسابقات تیم های دهیاری ملاباشی یزد(میزبان) ، پارس بندرگناوه بوشهر، مقاومت شهید نوروزی چلیچه چهارمحال و بختیاری و شهروند فرح آباد مازندران به مدت سه روز به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند.
در مسابقه افتتاحیه تیم شهروند فرح آباد مازندران موفق شد حریف خود تیم مقاومت شهید نوروزی چلیچه چهارمحال و بختیاری را با نتیجه پنج بر چهار شکست دهد.
در پایان این مسابقات ۲ تیم اول و دوم جواز حضور در لیگ دسته یک فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل آینده را کسب می کنند.
نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی لیگ استان یزد جام شهدا در سال ۱۳۹۶ با قهرمانی تیم روستای ملاباشی یزد پایان یافت و این تیم جواز حضور در لیگ کشوری را کسب کرد.
تیم های فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوس یزد ، ایفا سرام و پیام کویر اردکان در لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور حضور دارند.
استان یزد با یک‌میلیون و ۱۳۸ هزار نفر جمعیت، ۲۵ تیم فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی در لیگ کشور و ۷۵ تیم در لیگ استان دارد.

ارسال دیدگاه