کد خبر: 680

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۸

ترکیب استقلال مملو از شگفتی برابر پارس جم

سرمربی استقلال ترکیب یازده نفره این تیم برابر پارس جنوبی را اعلام کرد. به گزارش “ورزش سه”، وینفرد شفر در دیدار با پارس جنوبی دست به تغییرات گسترده ای در ترکیب آبی ها زده و از دو بازیکن خارجی خود در ترکیب ابتدایی استفاده کرده است. مهدی رحمتی مطابق انتظار در این دیدار در ترکیب اصلی […]

سرمربی استقلال ترکیب یازده نفره این تیم برابر پارس جنوبی را اعلام کرد.

به گزارش “ورزش سه”، وینفرد شفر در دیدار با پارس جنوبی دست به تغییرات گسترده ای در ترکیب آبی ها زده و از دو بازیکن خارجی خود در ترکیب ابتدایی استفاده کرده است.


مهدی رحمتی مطابق انتظار در این دیدار در ترکیب اصلی قرار دارد و دروازه بان اول استقلال است. پژمان منتظری و محمد دانشگر دو مدافع مرکزی استقلال هستند تا سهرابیان نیمکت نشین شده و روزبه چشمی به خط میانی بازگردد.


شفر در این دیدار منتظری را از سمت راست خط دفاع به مرکز منتقل کرده تا به این ترتیب وریا غفوری به سمت راست خط دفاعی بازگردد و از سوی دیگر امید نورافکن نیز دفاع چپ آبی پوشان خواهد بود.


فرشید باقری و روزبه چشمی مطابق انتظار دو هافبک دفاعی استقلال هستند که جلوتر از آنهاپاتوسی، اسماعیلی و صیادمنش در ترکیب حضور خواهند داشت و تک مهاجم استقلال نیز در این دیدار گادوین منشا است.

ارسال دیدگاه